O BLOGU

BLOG- MIEJSCE DOWODZENIA

Blog MamaLoliPoli powstał jesienią 2013 roku z potrzeby dzielenia się tym co najważniejsze w życiu każdej kobiety. Z przyjemnością dzielę się swoją codziennością, pomysłami i rodzinnymi zdjęciami. Rozumiesz, coś przez codzienność z poplątaniem? Zostań ze mną, a na pewno zrozumiesz :)

Blog- Miejsce dzięki, któremu mogę rozwinąć skrzydła w każdej dziedzinie. Dopracować warsztat w pisaniu, fotografii, działaniach marketingowych. Blog daje mi poczucie spełnienia oraz możliwość poznawania wspaniałych ludzi i ich osobowości. Na pierwszym miejscu stawiam na szczerość i komunikację. Na blogu możesz znaleźć, to co tylko cię interesuję. Możesz mi zaufać, zostać na dłużej i polubić moją prostą codzienność, o której lubię opowiadać, gdy tylko ktoś uważnie mnie słucha. Najbardziej lubię tworzyć teksty opatrzone  w 100% rzeczywistość i proste życie. Tematy, które płyną prosto z mojego serca. Nie skromnie jednak dodam, że przy tym doskonalę potrafię pokazać coś co być, może jest dla ciebie kluczowe. 

Myślę, że powinnaś/ eś widzieć, że od kilku lat staram się żyć każdego dnia z jeszcze większym uśmiechem na ustach, niż dnia poprzedniego stąd na moim blogu raczej nie natkniesz się na pesymistyczny post o złym świecie i kataklizmach. Prowadzę to miejsce w takiej formie, w jakiej działam w swoim skromnym i jakże pięknym życiu. Żyję na największych obrotach, dzięki czemu dostrzegam wszystko co nieważne i błahe. Piszę z serca, bo tylko ono jest szczere i prawdziwe. Za kilka lat chciałaby przenieść swoje wszystkie myśli na kartkę papieru i trzymać ją w biblioteczce, ta aby z każdym podmuchem wiatru czuć zapach prawdziwych emocji i życia. W życiu popełniłam kilka błędów, które nauczyły mnie, że życie człowieka nie jest i nigdy nie będzie idealne. Życie to codzienność z poplątaniem, i właśnie taki jest ten blog.


Obecnie razem z mężem wykańczamy nasz nowy dom, w którym mamy zamiar wychować dzieci, uprawiać marchewkę w ogródku i się w nim zestarzeć. Od czasu do czasu zamknąć za sobą drzwi domu i wyjechać na Mazury.  Swoje najskrytsze marzenie, jakim było kupno domu, zachowam w pamięci głęboko w sercu, ale nie tylko. Na blogu możesz być z nami na bieżąco i podglądać na jakim etapie prac budowlanych jesteśmy bądź zerkać na kartonowe pudła prosto z przeprowadzki. Z tej okazji została utworzona kategoria ,,WYMARZONY DOM''- serdecznie zapraszam. 

O MNIE- DOWÓDCA

Mam na imię  Daria i jestem zodiakalnym rakiem. Jako autorka tego bloga jestem dowódcą tego miejsca i trzymam się sztywno swoich zasad, jak przystało na prawdziwego żołnierza :) Prócz ,,pracy'' w wojsku jestem dla swojego męża żoną i matką dwójki przesłodkich, a jakże czasami dających w kość maluchów Poli oraz Aleksandra. Do niedawna miałam jeszcze psa, ale to już historia na dłuższą pogawędkę :) 

Lubię być zorganizowana w każdej dziedzinie życia i małymi kroczkami dążyć do perfekcjonizmu. Kocham porządek w życiu i głowie, który owocuję wewnętrznym spokojem. 
Kocham Mazury, truskawki i domowy sernik. A najbardziej na świecie kocham swoją rodzinę, która powoduję, że jestem dobrym dowódcą całej tej armii.Mimo wszystko jestem straszną gadułą i potrafię śmiać się z najbardziej banalnego kawału. 

Zostań i bądź ze mną w drużynie! :)
0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.