KONKURS! Wygraj rodzinny pobyt w Hotelu Zalesie Mazury Active Spa

poniedziałek, maja 15, 2017

Marzysz o rodzinnym wyjeździe? A może nigdy nie miałaś/eś okazji odwiedzić Warmii i Mazur? Potrzebujesz odpoczynku, a twoje dziecko na samo hasło o wyjeździe pakuję swoją walizkę? ;) Mam pomysł! Zabiorę Cię na krótką wycieczkę, a później zaproszę na rewelacyjny konkurs. Umowa stoi? :)


Hotel Zalesie Mazury Active Spa- cudowne miejsce dla rodzin z dziećmi położony na Warmii i Mazurach. Wśród lasów, jeziora i najczystszego powietrza. To tam wschodzi i grzeje słońce, to tam latem pachnie jagodami, a jesienią grzybami. To tam o poranku słychać śpiew ptaków, a wieczorem zapada głucha cisza. To właśnie to miejsce, w którym możesz odpocząć ze swoją rodziną, znajomymi. Miejsce, które słynie z rodzinnych zabaw z dziećmi, pysznego regionalnego jedzenia i cudownej, rodzinnej atmosfery. Hotel, który prowadzony jest z ogromnym zapałem i wielkim sercem. Hotel, do którego chcę się wracać już w dniu wyjazdu do domu. Tam jest pięknie! Już dziś sprawdź ofertę na Rodzinne wakacje na Mazurach i zobacz jakie atrakcje na ciebie czekają! I nie będę cię przekonywać, że woda w jeziorze jest  ciepła, a zimą śniegu jest po same kolana. Właśnie dziś masz szansę się o tym przekonać na własnej skórze! Wystarczy, że pochłoniesz wszystkie moje fotografie z tego miejsca, a później odpowiesz na pytanie konkursowe, które weźmie udział w konkursie o rodzinny pobyt w wyżej wspomnianym obiekcie!
Jesteś gotowa/ ów na wirtualną wycieczkę? Zaczynamy! :)
zima_na_mazurach

KONKURS

Daję sobie rękę uciąć, że wycieczka, którą dla ciebie przygotowałam, bardzo ci się podobała. W takim razie tak jak obiecałam na samym początku wpisu, mam dla ciebie KONKURS, w którym do wygrania jest dwudniowy pobyt w Hotelu Zalesie dla rodziny (2+2). Koniecznie przeczytaj regulamin i weź udział w konkursie. Pamiętaj, masz możliwość stworzyć niepowtarzalną fotorelację ze swojego pobytu! 

Regulamin konkursu:

I.  ORGANIZATORZY I SPONSORZY

1. Organizatorem konkursu jest Daria Szostak, autorka bloga: www.mamalolipoli.pl.
2.  Sponsorem konkursu jest Zalesie Mazury Active Spa z siedzibą Zalesie 12 11-010 Barczewo.

II.   NAGRODY

1.  Nagrodą w konkursie jest dwudniowy pobyt (1 doba) w Hotelu Zalesie dla rodziny (2+2)<--max) z pełnym wyżywieniem oraz atrakcjami wyszczególnionymi w ofercie ,,Wiosenne wakacje na Mazurach’. Z pełną ofertą hotelu można zapoznać się na stronie internetowej obiektu.
2.  Fundatorem nagrody w konkursie jest Zalesie Mazury Active Spa.
3.  Sponsor zobowiązuję się do przesłania organizatorowi vouchera konkursowego, a organizator zobowiązuję się do przesłania drogą mailową vouchera zwycięzcy najpóźniej w terminie tygodnia od ogłoszenia wyników konkursu.
4.  Voucher na pobyt ważny jest do 30.11.2017 (poza wysokim sezonem)
5. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

III.  ZASADY KONKURSU

1. Konkurs ogłoszony przez organizatora trwać będzie na stronie internetowej www.mamalolipoli.pl oraz na profilu Facebook MamaLoliPoli.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy w komentarzu pod tym postem na blogu bądź w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook MamaLoliPoli, odpowiedzieć na pytanie: Jak według ciebie powinien wyglądać rodzinny pobyt w hotelu?
3. Możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie.
4. Wyniki konkursu zostaną podane do 7 dni po zakończeniu konkursu poprzez aktualizację postu na blogu oraz na profilu Facebook MamaLoliPoli.
5.  Zwycięzca zobowiązuję się do kontaktu w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania informacji.

IV.  CZAS TRWANIA I POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Konkurs będzie odbywać się na ternie Rzeczypospolitej Polskie w okresie od 15.05.2017 do 25.05.2017 do godziny 23:59.
2.Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, zamieszkałych na ternie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełniają warunki określone w niniejszym regulaminie.
3. Do konkursu nie zostaną dopuszczone wpisy, które:
- naruszają prawo obowiązujące w Polsce
- naruszają prawo i uczucia osób trzecich
- nie zawierają spełnionych warunków wyznaczonych w punkcie II
- naruszają inne postanowienia zawarte w regulaminie konkursu.
4. Uczestnik konkursu zobowiązuję się do zapoznania z regulaminem konkursu. Udział w konkursie oznacza akceptację wszystkich punktów regulaminu konkursu.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
- zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od nas niezależnych.
- podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych osobowych skutkuje odebraniem nagrody.
6. Strona www.facebook.pl nie jest związana z trwającym rozdaniem.

POWODZENIA! :)

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Miło mi poinformować, że voucher na rodzinny pobyt w Zalesie Mazury Active SPA wędruję do Pana Gregora Smolarek! :)
W celu odebrania nagrody proszę o kontakt do końca przyszłego tygodnia.

Wszystkim serdecznie dziękuję za nadesłane zgłoszenia! :) 

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.