Przy boku mojego męża walentynki obchodzę codziennie

wtorek, lutego 14, 2017

Nastaję poranek. Tuż po przebudzeniu, otwieram oczy i dostaję delikatnego buziaka w czoło. Kątem oka zauważam nieśmiały uśmiech i czuję powiew bryzy morskiej, złagodzonej przez połączenie jaśminu i cytrusów. O poranku wita mnie moja miłość. Miłość, która jest dla mnie walentynką każdego dnia, bez względu na kartkę w kalendarzu. 

Codzienna miłość

Każdego dnia bez względu na datę mam przy sobie swoją miłość. Codziennie rano czuję, że jest przy mnie ktoś, kto swoim uczuciem obdarował mnie na każdy dzień tygodnia. Wyczuwam jego troskę i wiarę w moje marzenia, które przyczyniają się do umocnienia naszego związku. Wieczorem, gdy za oknem księżyc przedostaję się przez rolety do naszego mieszkania, spokojnie mogę zamknąć oczy z poczuciem, że po raz kolejny moja miłość mnie nie zawiodła. Uczucie, które podarował mi mój mąż, uspokaja mnie, wycisza i pozwala oddychać codzienną miłością. Jest mi dobrze, że mam przy sobie prywatną miłość, która bez względu na wszelkie burze obdarowuje mnie promieniami słońca.  To cudowne uczucie żyć w świadomości, że jesteś wszystkim dla drugiej połówki. Jestem szczęściarą, że natrafiłam na prawdziwą i piękną miłość. Taką miłość, która zdarza się raz w życiu i jest niepowtarzalna. 

Przy jego boku

Czuje się bezpiecznie. Czuje się spełniona jako kobieta i partnerka na całe życie. Jestem gotowa na dzielenie się swoją miłością do końca swojego życia i o jeden dzień dłużej. Pragnę fundować swoje uczucie i zaufanie, aby nasza miłość była szczera i piękna. Chcę patrzeć na świat ze szczerym uśmiechem przez całe swoje życie, bez względu na przykre sytuacje, które towarzyszą każdemu z nas w codziennym życiu. Przy jego boku wiem, że mam przy sobie prawdziwego przyjaciela, który nigdy nie odmówi mi pomocy, a w trudnych chwilach doradzi i przytuli całą piersią. Wierzę w jego ogromną, pozytywną energię, a także optymistyczne nastawienie do życia. Jestem po części uczennicą swojego męża i przyswajam wszystkie jego dobre cechy. Wyobraź sobie, że jednym słowem potrafi uspokoić moje myśli, rozwiać zwątpienia a w chwilach słabości powiedzieć ,,dość!''. Jest moim bohaterem, który rozumnie mnie jak nikt inny i wyczuwa wszystkie moje gorsze dni. Mój mąż to jak antidotum na wszystko. Śmiało mogę napisać, że jest jak lek, po którym nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. 

Każda kobieta zasługuję na piękną i czystą miłość, taką bezwarunkową bez względu na wszystko. Kobieta musi być szczęśliwa u boku swojego partnera, codziennie! Powinna tworzyć własną bajkę z mężczyzną, który będzie niczym książę z bajki: prawdziwy, szczery, pomocny i jedyny w swoim rodzaju. Taki, którego będzie się kochać całym sercem i szczęśliwie dzielić z nim dzień codzienny. 

14 LUTEGO

Tego dnia czuję ten sam zapach, który mnie codziennie rano mnie budzi. Każdy skrawek mojego ciała rozpoznaje ten zapach. Gdzieś wyczuwam zapach trawy cytrynowej...  Jest blisko przed siódmą rano, gdy wita mniej moja miłość. Nie pomyliłam się! Cały czas ta sama i szczera miłość. Delikatnie budzi moje wszystkie zmysły i życzy dobrego dnia.  Życzy, abym tego dnia uśmiechnęła się jeszcze mocniej. Odchodzi, zamyka za sobą drzwi. Cały czas czuję jego zapach, a moje dwa dzieciątka, które śpią obok mnie, są czystą kopią miłości, która właśnie swoim błyskotliwym spojrzeniem zaczyna swój dzień. Kątek oka zauważam, że na stole leży czerwona róża, do której doczepiona jest mała karteczka.  Dzieci nadal śpią, a ja po cichu nasycam się zapachem czerwonej róży, które brzegi są lekko zwiędłe i czytam krótki list. Tak krótki list, w drugi dzień tygodnia potwierdza, że przy boku mojego męża każdy dzień jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a dzień Zakochanych jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że przez cały rok jest przy mnie i czuwa nade mną moja miłość, od której pragnę jedynie zaufania, bliskości, bezpieczeństwa i bezgranicznej miłości. Prawdziwej i tylko naszej miłości. Przy boku mojego męża, walentynki obchodzę codziennie, a jeśli już ten dzień powinien być tak wyjątkowy, to niech będzie! Niech ten dzień będzie radosny, z nutką romantyzmu i najszczerszych intencji, aby druga połówka poczuła się jeszcze bardziej kochana i doceniona. 

Niech ten dzień będzie dla nas wszystkich dawką codziennej i jedynej miłości! Tego wam życzę. 


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.