Światowy Dzień Makaronu- KONKURS

wtorek, października 25, 2016

25 października obchodzimy Światowy dzień makaronu. Dobrze ugotowana pasta jest wyśmienitym składnikiem do przygotowania smacznego i pożywnego posiłku. Jako miłośniczka makaronów razem z marką Barilla, przygotowaliśmy dla ciebie konkurs. 

Makaronowe Mistrzostwa Barilla Cup

W ostatni weekend września w Akademii Kulinarnej Whirpool w warszawskim Soho Factory spotkali się fani kuchni włoskiej, którzy stanęli do konkursu, starając się o nagrodę główną, czyli mistrzostwa Barilla Cup oraz wycieczkę od Parmy. Zadaniem uczestników było przygotowanie popisowego dania, z wcześniej wybranych składników. Na przygotowanie swojego konkursowego dnia każdy miał 45 minut. Każdemu z uczestników towarzyszył lekki stres, jednak jak się okazało zaangażowanie i pasja do gotowania ostudziły emocje i cały konkurs przebiegł w przyjemnej atmosferze.


Spośród wszystkich dań, Jury musiało wybrać, to najlepsze. Wybór był bardzo trudny, wszystkie potrawy były przygotowane na równym poziomie i każde równie smaczne.

W tym roku na uczestników Makaronowych Mistrzostw Barilla Cup czekała mała niespodzianka. W związku z tym, że mistrzostwa trwały dwa dni (30.09-1.10) zostały nagrodzone aż dwie osoby. Nagrodę wśród dziennikarzy i blogerów otrzymała potrawa Moniki Pawłowskiej, redaktor magazynu Kurier TV , czyli „Grillowany łosoś podany z tagliatelle Barilla z sosem z szyjek rakowych z dodatkiem chrustu z pora i pesto z rukoli”.
Wśród konsumentów nagrodzona została potrwa: „Spaghetti Barilla all’ amatriciana, Andrzeja Kukuryka. 


Każdy z uczestników wykazał się niesamowitymi zdolnościami kulinarnymi, smakiem i pasją do gotowania. Wszyscy zasługują na wielkie brawa i nie pozostaje nic innego, jak każdemu z nich życzyć dalszych sukcesów i rozwoju :)

KONKURS

Z okazji Światowego dnia makaronu zapraszam cię do zabawy. Nagrody czekają! :)
  •  Serdecznie zapraszam do  przyrządzenia swojego popisowego makaronowego dania i podzielenia się efektem swojej pracy. Wystarczy, że sfotografujesz swoje danie i zamieścisz je w komentarzu pod konkursem na blogu. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę trzy osoby, które nagrodzę produktami Barilla. Na Twoje zgłoszenie czekam do 2 listopada 2016 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 3 dni po zakończeniu konkursu, poprzez aktualizację tego postu. 

WYNIKI (4.11.2016)

Nagrody ufundowane przez markę Barilla wędrują do: Oli, Roksany Prusaczyk oraz Natalii Jarockiej. 
Dziewczyny, proszę o wasze dane do wysyłki maksymalnie do poniedziałku.
Gratulację! :)


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.