Zabierz misia WHISBEAR na wakacje- KONKURS

wtorek, lipca 05, 2016

Jeśli planujecie niebawem urlop ze swoim dzieckiem, mam dla Was idealnego kandydata misia Whisbear, który z chęcią  do Was dołączy i nie zabierze dużo miejsca w walizce, a radość dziecka będzie gwarantowana! 


I mamy lipiec słoneczny i piękny. Uczęszczając do szkoły podstawowej  z utęsknieniem czekałam na zakończenie roku szkolnego, po którym zaczynały się wakacje i wyjeżdżałam na kolonię. Wspaniale wspominam czas, gdy kilka tygodni przed wyjazdem, razem z mamą spisywałyśmy  wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy na wyjazd.  Pamiętam każdą noc przed wyjazdem, kiedy z wrażenia dostawałam bólu  brzucha, a z samego rana czułam, że już po pierwszej nocy będę tęsknić za domem. Cudowne czasy, które wspominam z uśmiechem na ustach i będę je pamiętać do końca życia. Takie historię zostają w pamięci na długo, a zdjęcia wywołane w tym czasie stają się piękną pamiątką na długie lata.

Obecnie moje wakacje wyglądają ciut inaczej niż za czasów szkolnych . Towarzyszą mi dwa małe szkraby, które każdego poranka znakomicie przypominają, że o dłuższym leniuchowaniu w łóżku nie ma mowy J W tym roku wakacje spędzamy w domu. To właśnie w lipcu będziemy mieli najwięcej pracy w nowym domu, także dłuższe wyjazdy odpadają. Całe szczęście na początku czerwca udało się całej Naszej czwórce wyskoczyć na 2 dni do Gdańska. Piękna pogoda, wspaniały hotel i wszyscy zadowoleni. Postaramy się wygospodarować trochę wolnego czasu i wybierać  się na weekend w moje i męża rodzinne strony, gdzie równie dobrze będziemy mogli odpocząć i naładować akumulatory.  Tymczasem cieszymy się piękną, słoneczną pogodą i tym, że w wakacje będziemy mieli bardzo dużo pracy w domu J

Wakacje w domu z dziećmi też mogą być fajne! Z samego rana zabieram maluchy na spacer, robię zakupy,  idziemy na plac zabaw. W drodze powrotnej kupujemy sobie największe, włoskie lody i wracamy do domu na drzemkę Olka.  Razem z Polą wyciągamy kredki, flamastry i farby, i spędzamy czas kreatywnie.
Dwa miesiące wakacji to czas na leniuchowanie, wakacyjne przygody, podróże i kompot z truskawek.   Spędzając wakacje w domu warto pomyśleć o zapewnieniu swoim maluchom wakacyjnych atrakcji i przygód . Wyjście do piaskownicy może być równie fajne, jak zabawa na piaszczystej plaży. Wystarczy zabrać ze sobą ulubione zabawki, kilka przekąsek, dużo uśmiechu i zabawa gwarantowana! J

MIŁA NIESPODZIANKAJeśli lada moment planujecie urlop mam dla Waszego malucha towarzysza, który na pewno umili podróż i będzie świetnym przyjacielem przez cały pobyt. Mis Whisbear, którego możecie zabrać ze sobą wszędzie. Schować pod poduszkę gdy będziecie nocować pod namiotem, trzymać w torbie gdy wyjdziecie na lody do miasta. Będziecie szczęśliwi, że Wasze dziecko dzięki wydawanemu szumowi przez szarego misia będzie spokojne i szczęśliwe. Ten miś to nie tylko przyjaciel na wakacyjną przygodę, ale na całe życie J

Aby zabrać ze sobą misia Whisbear wystarczy podzielić się z Nami zdjęciem maluszka i pokazać jego najpiękniejszy, najprawdziwszy i najsłodszy uśmiech , i zaprosić do zabawy swoją rodzinkę, znajomych i wszystkich, którzy chcą zabrać misia na tegoroczne wakacje J

Zasady konkursu

   1.    Pod postem na blogu w komentarzu dodaj zdjęcie swojego dziecka i podziel się z Nami jego najpiękniejszym uśmiechem (zdjęcia dodane na profilu Facebook nie będą brane pod uwagę)

     *  Jeśli możesz podziel się informacją o konkursie  udostępniając grafikę konkursową na Facebook’u (GRAFIKA TU) oraz zaproś do zabawy swoich znajomych, rodzinę.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybiorę jedno zdjęcie, które nagrodzę misiem Whisbear z funkcją CRYsensor (misie możecie podejrzeć na stronie producenta (KLIK) . Na zdjęcia czekam do 13 lipca. Wyniki zostaną ogłoszone poprzez aktualizację tego postu w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.


POWODZENIA!
MIŚ WHISBERA CZEKA NA WAKACYJNE PRZYGODY J

WYNIKI! 

Kochani z racji tego, że otrzymałam dużą ilość zgłoszeń, postanowiliśmy przydzielić nagrodę pocieszenia- Whisbird Szumiący ptaszek :) (KLIK)

Misia Whisbear z funkcją CRYsensor zdobywa malutka Zosia córeczka Pani Małgorzaty Maron! 
Whisbird Szumiący ptaszek leci do Antosia synka Pani Kingi Cyrankiewicz :)

Serdecznie gratuluję i czekam na kontakt do piątku. 


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.