Nasz dom-stan surowy zamknięty

czwartek, lipca 14, 2016

Stan surowy zamknięty od tego czasu możemy działać już na wysokich obrotach tak, aby za kilka miesięcy przeprowadzić się do naszego domu.

Obecny etap w naszym domu

Doczekaliśmy się montażu okien i drzwi garażowej. Ponad 5 tygodni czekaliśmy na dostarczenie i montaż okien, które całe szczęście są już wstawione i cieszą oko! Oczywiście nie obeszło się bez małych nieporozumień, gdzie jedno z naszych okien jakimś cudem pojechało do Częstochowy :) Obecnie jesteśmy w trakcie prac elektrycznych oraz hydraulicznych, które lada dzień powinny być już skończone. Niedługo podzielę się z Wami naszym schematem dzięki, któremu praktycznie i bezpiecznie umieściliśmy osprzęt elektryczny w całym domu. Brama garażowa jest już zamontowana i wygląda naprawdę rewelacyjnie z połączeniem białych okien ze szprosami. Na tą chwilę zostały wstawione najtańsze z możliwych drzwi wejściowe, które później przemalujemy białą farbą i wstawimy do kotłowi. Nie było najmniejszego sensu, aby montować obecnie drzwi wejściowych, które wybraliśmy ze względu na możliwe uszkodzenia podczas dalszych prac na budowie. Wszystko idzie zgodnie z planem oraz nasze ustalenia dopięte na ostatni guzik. Sami jesteśmy w szoku jak szybko i sprawnie udało nam się zorganizować ekipy remontowe, które działają na maksymalnych obrotach :)

Co dalej?

Lipiec przyniósł nam wiele nowych, ciekawych pomysłów i rozwiązań, duży postęp prac w domu i przede wszystkim wewnętrzny spokój, że wszystko można zrobić na spokojnie, z rozsądkiem i bez niepotrzebnego stresu. Po cichu marzymy o kilkudniowym wyjeździe na nasze kochane Mazury, jednak za dużo się dzieję, żeby pozwolić sobie na kilkudniowy wypad. Wiem jednak, że będąc tu na miejscu mogę każdego dnia obserwować i cieszyć się postępami prac na budowie. Wszyscy staramy się, aby jak najszybciej przeprowadzić się do nowego domu i rozpoczynać poranki w nowym miejscu.

Co dalej? Plan jest! Wszystko przemyślane, ustalone i lada moment będzie realizowane. Za miesiąc będę mogła pochwalić się wam kolejnym etapem prac w domu, pokazać kilka ciekawych pomysłów na urządzenie pomieszczeń i przekazać mnóstwo uśmiechu, który nie schodzi z mojej twarzy :)

Przyznaję się wam, jesteśmy szczęśliwi!


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.