Mamy to! Mamy dom

czwartek, czerwca 02, 2016


Udało się! Mamy dom. 

 Marzyłam, że kiedyś zbudujemy dom, posadzimy na działce owocowe drzewa,i będziemy odganiać od siebie stado komarów w wakacyjny wieczór. W wakacje będziemy budzić się z samego rana by jeszcze w piżamach, z kawą w ręku udać się do ogrodu i bosymi stopami dotknąć rosy na trawie. Po cichu, głęboko z całego serca wierzyłam, że uda Nam się spełnić to marzenie. I UDAŁO SIĘ! Udało się spełnić marzenie, mieć dom.

 Kocham swoje małe mieszkanie w bloku. Kryje się w nim tyle wspomnień, tyle pięknych chwil i na pewno nie raz będę je wspominać, po mimo tego, że najgorszą przeszkodą jest 4 piętro bez windy. Bardzo męczące i niekomfortowe jest wychodzenie z dwoma maluchami, wózkiem i miliardem gadżetów, które koniecznie trzeba zabrać ze sobą na spacer. Bardzo przywiązuje się do miejsca i może z tego powodu zamykając drzwi od Naszego przytulnego mieszkanka uronię łzę i pomacham pozostawionym rzeczom na do widzenia :) 

Przed Nami bardzo dużo pracy. Nowe wyzwania i wielka radość gdy własnymi rękoma będziemy tworzyć swój dom na, który tak długo czekaliśmy. Już nie mogę doczekać się pierwszej nocy spędzonej w Naszej sypialni, już widzę buziaki moich dzieci przepełnione uśmiechem na widok wspólnego śniadania w jadalni oraz panującego szczęścia, który na pewno zagości w tym domu. 

Postanowiłam, że w miarach możliwości i czasu będę dzieliła się z Wami etapami powstawania Naszego domu i jego realizacją. Już niedługo napiszę Wam jak będzie wyglądał Nasz dom i co chcielibyśmy użyć podczas remontu. Nie zabranie cennych wskazówek, inspiracji i przede wszystkim radości z tworzenia swojego miejsca na ziemi...

Już teraz wiem, że to będzie wspaniały, intensywny rok dla całej Naszej czwórki. 

Trzymajcie mocno kciuki, a tymczasem poznajcie Nasz nowy dom... (przydałoby się już trawę skosić :)) ) 


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.