Drewniana kuchenka dla dziecka. Czy warto kupić?

czwartek, stycznia 21, 2016


Bardzo długo zwlekaliśmy z zakupem kuchenki drewnianej dla Poli, ze względu na mały metraż pokoju, w którym z każdą nową zabawką miejsca jest coraz mniej, po drugie byliśmy ciekawi z mężem czy Pola będzie jej użytkować czy tylko garnki będzie przecierać z kurzu, a Nas portfel będzie odczuwał wielką dziurę przez jej zakup.
Po przemyśleniu za i przeciw jednogłośnie stwierdziliśmy z mężem, że podarujemy Poli taki prezent na Mikołaja. Uważam, że to jeden z najlepszych prezentów dla dziecka w wieku od 2 lat i z ręką na sercu polecam rodzicom, którzy nadal się wahają nad jej zakupem. 


 I chociaż w sieci można znaleźć kilka ciekawych pomysłów na stworzenie samodzielnie takiej kuchenki dla dziecka, u Nas absolutnie nie wchodziło to w grę. Brak czasu nas zdecydowanie ogranicza więc odpuściliśmy. Przy małej składce dziadków udało się Nam kupić jak się okazuję wymarzony prezent dla Poli. Od świąt w pokoju stoi duża, solidnie wykona, drewniana kuchenka, którą z dnia na dzień uzupełniamy w potrzebne elementy.
Kuchenka jak i wszystkie elementy zostały zrobione z wysokiej jakości drewna. Kuchenka posiada piekarnik  oraz szafkę z zamykanymi drzwiczkami. W blacie kuchni znajduje się metalowy zlew z kranem, płyta grzewcza z 4 palnikami i zegarem. W zestawie dołączony jest garnek, patelnia z pokrywką, 3 akcesoria kuchenne ( widelec, łyżka i łopatka), ściereczka kuchenna, solniczka i pieprzniczka. Kolory kremowy, szary i czarny którymi została pomalowana kuchnia pasują do każdego pomieszczenia. Ma niecałe 80 centymetrów wysokości i 60 centymetrów szerokości. Jest stabilna i perfekcyjnie wykonana. W 100% bezpieczna dla małych rączek, które przygotowują swoje dania :)
 Odkąd kuchenka zagościła w pokoju córki nie ma dnia, żeby stała bezużyteczna. 
Przyznaje, że mam w domu małą kucharkę, która nie tylko wyciąga z szafki moje stare książki kucharskie i udaje, że kopiuje przepis na talerz, ale przede wszystkim sprawia jej to tyle radości, że z wielką chęcią dokupujemy jej akcesoria. Do zabawy dołącza także młodszy brat, więc jest dla kogo gotować! :)
 I chociaż pokój dzieciaków jest mały, kuchenka znalazła swoje miejsce. Bardzo jesteśmy zadowoleni z jej zakupy, ze względu na jakość oraz wyposażenie. Poza tym jest ładna i nie zajmuje dużo miejsca, co przy takich drewnianych gadżetach wydawałoby się niemożliwe. O dziwo bardzo sprawnie się ją składa, co jest również dużym plusem! 
Pola przyrządzając dania w swojej kuchni używa drewnianych warzy, owoców oraz kilka produktów z nabiału, wykonanych z filcu. Wszystkie składniki czasami miesza w drewnianym mikserze, który razem z kuchenką znalazła pod choinką i wychodzi naprawdę najlepsze danie spod rąk mistrza kuchni! 
 Spodobała Wam się Nasza kuchenka drewniana? Macie ochotę na jakieś danie? Myślę, że Pola z wielką chęcią przygotuję coś dla Was! :)
*** Kuchenkę drewnianą w atrakcyjnej cenie możecie kupić w sklepie internetowym-www.maxizabawa.pl

D.


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.