10 posiłków z mojej diety

środa, stycznia 27, 2016

 Zdrowe posiłki, które przygotowuję każdego dnia od kilku miesięcy stały się dla mnie jednym z najważniejszych obowiązków, które wykonuje bez problemu i szczerze przyznaję, że nie sprawiają mi żadnej trudności. Nie spędzam w kuchni pół dnia oraz nie zostawiam gromady pieniędzy w sklepie spożywczym na produkty. 

 Zgodnie z obietnicą, przygotowałam dla Was menu na 2 dni. 5 posiłków w odstępstwie trzech godzin. O tym jak wygląda moja dieta oraz jakie efekty przyniosła po miesięcznym stosowaniu możecie przeczytać we wcześniejszym poście-->(Jestem na diecie. Są efekty!). Pamiętajcie jednak, że wszystkie posiłki zostały stworzone z myślą o moim zdrowiu, obecnej wadze, pomiarach. 
W ciągu tych 2 dni gdy będziesz korzystać z mojego menu spróbuj tak jak ja wyeliminować kawę i zastąpić ją zieloną herbatą. Staraj się przed każdym posiłkiem wypić wodę mineralną, możesz do smaku dodać plasterek cytryny i listek mięty. Zakoduj sobie w głowie, że musisz wypić przynajmniej 1,5 litra wody w ciągu dnia. Jeśli nadal masz z tym problem, zapominasz sięgnąć po wodę zainstaluj sobie w telefonie aplikację, m.in ,,Water Drink'', która będzie przypominać o wypiciu dziennej ilości wody. 
Jeśli do tego wszystkiego dołożysz jeszcze aktywność fizyczną, możesz być z siebie dumna! Tak jak wspominałam ja wykonuję ćwiczenia na brzuch i pośladki z Mel Be, jednak od lutego ruszam na zumbe z połączeniem ćwiczeń na pośladki, uda i brzuch! :) I co najważniejsze nie podjadaj między posiłkami. 

ZAPAMIĘTAJ! Regularne posiłki+ woda+ aktywność fizyczna= OSIĄGNIĘTY CEL! LEPSZE SAMOPOCZUCIE, WIĘCEJ ENERGII, KILOGRAMY LECĄ W DÓŁ! 


Smacznego! 
Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.