Whisbear na radosne i spokojne Święta- KONKURS

piątek, grudnia 18, 2015

 Kochani!
Za kilka dni usiądziemy do Wigilijnego stołu dzieląc się opłatkiem z najbliższymi oraz będziemy obdarowując się prezentami. Każdy z Nas poczuję magię Świąt, beztroski spokój i miłość, która opanuję każdego rodzica, który zobaczy radość w oczach swojego dziecka, odpakowując swój prezent. W domu będzie unosił się zapach barszczu czerwonego czy zupy grzybowej, pierniki będą uwalniały swój piękny zapach, a na choinkach rozbłysną lampki, które stworzą niepowtarzalny świąteczny klimat. 

 Moi drodzy, abyście jeszcze bardziej poczuli magię Świąt i ten radosny czas, a Wasze maluszki były spokojniejsze i szczęśliwe razem z marką Whisbear przygotowaliśmy dla Was konkurs! Pragniemy sprawić Wam dużo radości i uśmiechu, a Waszym maluszkom podarować najlepszego przyjaciela jakim jest miś Whisbear. Chcemy aby w Waszych domach zamieszkał miś i był najlepszym kumplem Waszych dzieci. 
Nie możemy doczekać się uśmiechniętych buziaków maluszków, które tulą i spokojnie zasypiają w towarzystwie tego szarego misia. Wierzymy, że będzie to idealny prezent dla Waszych dzieci i jesteśmy pewni, że pokochacie go równo mocno jak my :)

 Święty Mikołaj w swoim worku przeciskając się przez komin podrzucił mi 2 misie Whisbear w świątecznej odsłonie, które powędrują właśnie do Was!
Aby zostać szczęśliwym posiadaczem misia wystarczy dodać w komentarzu pod tym postem na blogu zdjęcie swojego maluszka w świątecznej odsłonie, a maluszki, które spokojnie czekają na przyjście na ten świat, niech pokażą Nam się w brzuszkach mam. Pokażcie jak Wasze maluchy pomagają przy pieczeniu pierniczków, jak cieszą się z przystrojonej choinki, jak prezentują się w  czerwonych świątecznych czapach Mikołaja. Możecie pokazać jak razem pakujecie prezenty, robicie dekoracje świąteczne. Liczę na Waszą kreatywność, zaangażowanie i uśmiechy Waszych maluszków. Oprócz tego bardzo proszę o podzielenie się informacją o poście ze swoimi znajomymi (wystarczy, że udostępnicie ten post u siebie na Facebook'u) oraz polubienie Naszych profili na Facebooku -> MamaLoliPoli i Whisbear
Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy dwa zdjęcia, które nagrodzimy misiem Whisbear w świątecznej odsłonie :) 

 Na Wasze zgłoszenia czekam do 31 grudnia 2015 r. Wyniki zostaną ogłoszone poprzez aktualizację tego postu do 7 dni po zakończeniu konkursu. 
Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia Waszych maluszków i liczymy na to, że będziecie się dobrze bawić oraz przede wszystkim trzymać kciuki za wygraną :)
Pamiętajcie, że wszystkie warunki muszą być spełnione: 
  • dodajemy zdjęcie maluszka w świątecznej odsłonie pod tym postem w komentarzu
  • dzielimy się informacją o poście na Facebook'u 
  • lubimy profile organizatora i sponsora nagrody
  • trzymamy mocno kciuki i dobrze się bawimy :)
Razem ze swoimi Mikołajkami trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia! 
D.

UWAGA WYNIKI!! 

Szumiący miś z limitowanej świątecznej edycji wędruje do: synka Pani Basi Stojek oraz małego Aleksandra synka Pani Joanny Ziobro! :)
Serdecznie gratuluję i czekam na kontakt do końca tygodnia (17.01.2016!)

P.S Dziękuję za nadesłanie wszystkich zdjęć maluszków. Wszystkie prace zasługują na nagrodę, jednak jak wiecie nagrody są tylko 2. Życzę powodzenia przy następnym, najbliższym konkursie, który po cichu dla Was szykuję :)

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.