Najlepszy przyjaciel Whisbear + KONKURS

środa, października 07, 2015

Otuli, wyciszy i będzie najlepszym towarzyszem od pierwszych dni.
Miś który podbija serca rodziców, ale przede wszystkim staję się najlepszym przyjacielem dziecka.

 Średniej wielkości, pluszowy, szary miś, który ma cztery kolorowe łapki, uszy i małe czarne oczy. Miś zwie się Whisbear  Wydawać by się mogło, że maskotka jak każda inna, którą można w podobny sposób się zachwycać i wymieniać jej zalety. Otóż nie! Ten szary miś, jest najlepszym przyjacielem maluszka od pierwszych dni.  Zabawka, która za pomocą niewielkiego urządzenia, sprytnie umieszczonego w główce misia wydaje dźwięk suszarki. Dźwięk suszarki to wybawianie dla maluszka, który miewa problemy z brzuszkiem, jest niespokojne czy też czuję się chwilowo samotne.
 Gdy dowiedziałam się, że spodziewam się dziecka i kompletowałam wyprawkę zdecydowałam się na zabawkę, która nie tylko towarzyszyła Aleksandrowi zaraz po urodzeniu, ale również gdy pomieszkiwał jeszcze w moim brzuchu często włączałam misia, aby maluch usłyszał i zapoznał się z dźwiękiem, który będzie towarzyszył mu już poza brzuchem. Nie uwierzycie, ale mój maluch znakomicie znał ten dźwięk i czuł się bezpieczny gdy usłyszał go kilka godzin po porodzie. Pamiętam, że kilka mam, które leżały ze mną na sali były w wielkim szoku, że taki szary miś, potrafi w znakomity sposób uspokoić nowo narodzone dziecko.
 Miś to najlepsza zabawka! Oryginalny kształt, mięciutki materiał, kolory oraz co najważniejsze dźwięk, który naprawdę uspokaja dziecko. W zalety misia uwierzyłam zaraz po przeczytaniu mnóstwo pozytywnych komentarzy ale również gdy tylko dostałam go we własne ręce. Od razu wiedziałam, że będzie pierwszą i najlepszą zabawką mojego syna. Nie myliłam się! :) 
 Ten miś faktycznie uspokaja! Całe szczęście nie doświadczyliśmy kolek zarówno u Poli jak i Olka, jednak gdy tylko maluszek był niespokojny i nie potrafił opakować swojego płaczu zawsze towarzyszył Nam miś, który do tej pory działa cuda. 
Olek gdy tylko usłyszy dźwięk, wycisza się momentalnie i zasypia w mgnieniu oka. Miś towarzyszy Nam wszędzie na spacerze, podczas wyjazdów a nawet podczas kąpieli. Dzięki wszytym magnesom w łapki misia, umieszczam go na stojak wanienki. Miś jest również idealną zabawką sensoryczną dla dzieci, który poprzez szeleszczący materiał sprawia wiele frajdy małym odkrywcom. Ogromną zaletą jest również to, że sam wyłącza się po 20 bądź 40 minutach. Idealne rozwiązanie w nocy, aby nie wstawać i co chwile go wyłączać. 
 Warto również dodać, że jest to zabawka całkowicie bezpieczna. Jeśli do tej pory używaliście podłączonej suszarki, włączonego okapu, ściągaliście tysiące aplikacji na swoje telefonu z dźwiękiem suszarki, wody to teraz możecie jak najszybciej się tego wszystkiego pozbyć i kupić najlepszego misia który nie tylko uspokoi ale również będzie kompanem na długie lata. Poza tym produkt pochodzi z Polki także spokojnie możecie obdarzyć go zaufaniem i cieszyć się posiadaniem tego fajnego misia! :)
Mam nadzieję, że przekonałam Cię do zalet tego pluszowego bohatera i podarujesz go swojemu dziecku. Tymczasem mam dla Was niespodziankę!


 Razem z marką Whisbear, przygotowaliśmy konkurs w, którym do wygrania są 2 misie z funkcją CRYsensor. Dwie osoby zostaną nagrodzone!

Zasady konkursu:
1. Wejdź na stronę Whisbear.com --> TU i wybierz spośród wszystkich misi z funkcją CRYsensor, tego który najbardziej Ci się podoba i w komentarzu (pod tym postem) wklej link do niego oraz podaj imię maluszka, którego chcesz obdarować misiem.
2. Udostępnij grafikę konkursową publicznie na Facebook'u --> plakat konkursowy TU
3.Najlepiej jeśli dodasz także w komentarzu ( info, link ) z jakiego profilu na FB udostępniona została grafika konkursowa :)

*** Jeśli do tej pory nie polubiłeś Naszych profili na FB, będzie Nam miło gdy do Nas dołączysz ;)
*** Konkurs trwa do 14 października. Wyniki ogłoszę pod tym postem do końca tygodnia od zakończenia konkursu.
***Wysyłka tylko na terenie Polski
*** Organizatorem konkursu jest bloga: MamaLoliPoli.blogspot.com, sponsorem nagrody: Whisbear.com

Powodzenia! ;)

WYNIKI 20.10.2015
Zgłoszeń full, misiaków do rozdania 2 sztuki. Mnóstwo komentarzy, które musiałam przeczytać i zerknąć czy wszystkie zasady zostały spełnione, ale udało się :) 
Misia Whisbear, który ukoi Wasze maluszki i będzie najlepszym kumpel otrzymują:
Kamil Grzyb oraz Joanna Laszkiewicz! 

Serdecznie gratuluję i czekam do końca tego tygodnia na adresy do wysyłki :)Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.