Bonbonbaby edycja październikowa

poniedziałek, października 12, 2015

 Zaczynamy nowy miesiąc, więc z nowym miesiącem pora, na przedstawienie Wam kolejnej edycji bonbonbaby
Wspominałam już niejednokrotnie, że tajemnicze pudełko potrafi mnie zawsze zaskoczyć! Tym razem dużym zaskoczeniem była nowa szata graficzna na opakowaniu. Strzał w dziesiątkę. Grzechotki, kosteczki z literami symbolizują dla kogo paczka jest przeznaczona i czego możemy spodziewać się w środku ;)
Sami zobaczcie, co znalazło się w Naszej edycji październikowej.


  • Kremowy szampon i płyn do kąpieli Sylveco - produkt hypoalergiczny przeznaczony do codziennego mycia włosów oraz kąpieli niemowląt i dzieci. W wrześniowej edycji otrzymaliśmy już, dwa produkty tej marki ( krem pielęgnujący, zasypkę łagodzącą) i muszę przyznać, że kosmetyki są godne polecenia! Zero zapachu, krem bardzo dobrze się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną, a zasypka idealnie spisuję się przy każdej zmianie pieluszki. Kosmetyki są wydajne i w przestępnych cenach. Ciesze się, że dzięki bonbonbaby, mogę wypróbować nowych kosmetyków, tym bardziej że mamy już w domu całą gamę produktów dla dzieci tej marki.
  • Buteleczka wody niegazowanej Mama i ja - produkt znany i lubiany ;) 
  • Odżywka Wax Express do włosów zniszczonych, normalnych i grubych- kolejny godny polecenia produkt marki Wax. W poprzednich edycjach również otrzymałam produkty tej firmy i byłam bardzo zadowolona, więc myślę, że moje włosy polubią tą nowinkę. 
  • Książeczka edukacyjna dla maluszka BabyOno- 8 kolorowych, miękkich stron, na których zobrazowany jest podwodny świat. Kształt książeczki imituję aparat i kamerę, a dzięki lusterku zachęca maluszka do zabawy i rozwija jego zdolności manualne. 
  • Grzechotka ,,Ósemka" BabyOno- idealny prezent w tym czasie, gdy 3 grzechotki zapodziały się Nam na wyjeździe. Olek bardzo zadowolony ;)
  • Magazyn ,,Gaga"

 Pudełko niespodzianka od bonbonbaby to nie tylko przyjemność otrzymywania boxu, którego zawartości nie znamy, to głównie przyjemność poznawania nowych ciekawych produktów, dzielenie się opinią z ich użytkowania i przede wszystkim wielka radocha dla dzieci, które razem z rodzicami mogą otwierać pudełko-niespodziankę!
Moja Pola już wie, że gdy tylko przychodzi box, zawsze może liczyć że coś dla siebie znajdzie w środku. I to jest najfajniejsze! 

A ty za co lubisz, bądź polubiłabyś box? :) 

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.