Mam już ponad miesiąc!

poniedziałek, lipca 27, 2015

 Mija 1,5 miesiąca odkąd w domu zamieszkał mały Aleksander. Przyzwyczailiśmy się już do nowego  rytmu dnia i stosunkowo nieźle nam to wychodzi :) Po mimo tego, że prawie każdy dzień wygląda tak samo jak poprzedni, uwielbiam te Nasze dni. Poranne uśmiechy, karmienia, śniadanie na szybko, a nawet chłodną kawę, która czeka na mnie zawsze na stole gdy mąż wychodzi do pracy.
 Kilka łyków kawy daje mi niezłego kopa na spędzenia dnia z dwoma maluchami. 
Po miesiącu czasu mogę szczerze napisać, że moje obawy co do opieki nad dwójką maluchów, obowiązkami pomnożonymi razy dwa były tak naprawdę niepotrzebne. Nieśmiało mogę stwierdzić, że dość dobrze radzę sobie z maluchami, których dzieli jedynie 2 lata różnicy. 
 Oczywiście jak każda matka, miewam gorsze dni i czasami chciałabym oderwać się od wszystkich obowiązków chociaż na chwilę. Tak naprawdę do pięknego dnia potrzeba mi jedynie odrobina snu, kilka łyków porannej kawy, uśmiechy maluchów i chwila odpoczynku na balkonie w dobrą książką na, która o dziwo jeszcze mam czas ;)

 W wiadomościach prywatnych pytacie mnie, jak maluszek się rozwija, czy jest zdrowy i jak sobie wszyscy radzimy w nowej sytuacji. Na pewno nasze dni nie są już takie same jak to było w trójkę, jednak teraz jest o wiele ciekawiej, weselej a przede wszystkim głośniej :)
Nocki są spokojne, także muszę przyznać, że mamy naprawdę grzeczne maluchy, które od pierwszych dni są małymi śpiochami. Pola idealnie spisuję się w roli starszej siostry, a Olek pokochał ją od pierwszego wejrzenia.
Aleksander rośnie w oczach i pięknie przybiera na wadze. Całe szczęście ominęły Nas kolki, których bałam się chyba najbardziej. Z każdym dniem poznajemy się jeszcze bardziej i tworzymy szczęśliwą rodzinę. 
 Do pełnego szczęścia brakuje Nam jeszcze miejsca na ziemi, o którym bardzo głęboko myślimy i może lada dzień marzenie się spełni... ;)

Trzymajcie za Nas kciuki!
otulacz- Lullalove
poduszka ''Fasolka''- Motherhood

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.