Prezenty dla najbliższych

czwartek, grudnia 04, 2014

  Jak ważne są dla mnie Święta Bożego Narodzenia oraz jak wiele radości sprawia mi ofiarowanie rodzinie, przyjaciołom specjalnie dla nich, spersonalizowanych prezentów? Dowiecie się właśnie w dzisiejszym tekście.

 Gdy byłam jeszcze malutką dziewczynką i nie otrzymywałam miesięcznych kieszonkowych, z dużym wyprzedzeniem zbierałam grosz do grosza, aby uzbierać pewną sumę na prezenty dla rodziców, dziadków.
Jako dziecko nie stać mnie było na unikatowe, kosztowne prezenty, jednak najważniejszy było dla mnie uśmiech najbliższych i satysfakcja, że coś sama mogłam zrobić. Kartka Świąteczna, jemioła ozdobiona małymi bombeczkami, a nawet wpadłam kiedyś na pomysł obdarowania wszystkich swoim zdjęciem z podstawówki z własnoręcznie zrobionymi kruchymi ciasteczkami. Tak naprawdę zbieranie pieniążków nie było mi tak potrzebne, gdyż zawsze tworzyłam coś swojego, takiego od serca. A uwierzcie, że jako dziecko pomysły miałam nie z tej ziemi ;)
 Teraz gdy troszeczkę podrosłam i czasami mogę sobie pozwolić na rozpieszczanie moich bliskich kosztownymi drobiazgami, zawsze staram się zrobić coś własnoręcznie, tak od serca. 
Pamiętam, że gdy chodziłam z Polą w ciąży i w Święta czułam, a nawet wyglądałam już jak wieloryb nie miałam siły myśleć, wymyślać i tworzyć coś kreatywnego, coś co wyszło z moich rąk, jednak postanowiłam, że skoro nie dam rady nic wymyśleć i stworzyć własnego projektu na prezent to przynajmniej zapakuję to po swojemu. Zwykły szary papier + dodatki, które zajęły mi pięć minut i prezenty gotowe, a ile przy tym radości i powrotu do przeszłości...
 W tym roku wybrałam już prezenty dla rodzinki, wszystkie są stworzone specjalnie z myślą o nich, oraz dzięki tym prezentom przypominam o Naszej całej trójce, a dokładnie czwórce ;)
Ten rok obfitował będzie w fotogadżety, które podpatrzyłam i zamawiałam na stronie empikfoto.pl , gdzie można znaleźć najróżniejsze produkty personalizowane. Od kalendarza po drewniane puzzle :) 
Oferta, która jest dostępna daję możliwość, tworzenia prezentów wyjątkowych oraz tworzonych z myślą o danej osobie. Wspaniały prezent na gwiazdkę jak i element wystroju w mieszkaniu, który ozdobi nie jedno pomieszczenie :)
Każdy z produktów, które możemy zamówić onlline nie wymaga od Nas wiele czasu, dużych umiejętności oraz mamy do dyspozycji szeroki wybór szablonów, kształtów, wymiarów oraz faktury.
Prostota tworzenia tych wszystkich fotogadżetów jest na tyle fajna, że czerpiemy z niej wiele radości i na sam widok produktu buzia mi się śmieje jak głupiej do sera. Wiem, że dany produkt to 100% mnie, mojej pracy i serca.
Na stronie internetowej możemy wybierać i tworzyć prezenty spersonalizowane jakie tylko Nam się podobają. Jest wiele  produktów, które skradły moje serce i czekam już tylko na dostarczenie moich prezentów dla rodzinki.
Jestem pewna, że będzie to strzał w dziesiątkę! ;)

 Zobaczcie jakie prezenty można wyczarować w kilka minut oraz jakie to proste. 
Przy tak obszernej ofercie, wybrałam 4 pozycje na prezenty świąteczne, które mam nadzieję, że spodobają się bliskim. Fotogadżetów jest o wiele więcej na stronie, ja przedstawię Wam dziś tylko swoje wybory :)

Fotoksiążka- najbardziej popularny ostatnio sposób na przechowywanie zdjęć, wspaniała pamiątka oraz niesamowita jakość papieru, a także wspaniały prezent na każdą okazję. 
Na stronie producenta dostępna jest niezliczona ilość tematycznych szablonów. O swoim zamiłowaniu do fotoksiążek po raz kolejny wspominać nie będę jednak jestem ich psychofanką i chyba rzecz jasna, że to jeden z tych czterech produktów, które zamówiłam na prezent ;)
Edytor online pozwala nam w szybki i posty sposób stworzyć niepowtarzalną pamiątkę na lata. Fotokalendarz- o którym postanowiłam napisać w osobnym poście. Chciałabym podzielić się z Wami moim pomysłem, oraz pokazać Wam jak w prosty i szybki sposób tworzy się taki spersonalizowany prezent. 
Fotokubek- dla mnie hit! Po mimo tego, że kubków, kubeczków w szafkach kuchennych u Nas pełno, zawsze gdy tylko widzę jakiś fajny kształt, wzór nie mogę się im oprzeć. Przy tym gadżecie nie mogłam przejść obojętnie. Stworzenie kubka z własnym zdjęciem w wybranym kształcie, które proponuję producent było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Fotokubek również wybrałam jako prezent Świąteczny, jednak ten gadżet pojawi się troszeczkę szybciej, bo już 6 grudnia ;)
Na stronie możemy wybrać sobie rodzaj kubka, wybrać własne zdjęcie, które ma pojawić się na produkcie, bądź wybrać kubek z proponowanych przez empikfoto.pl: 

Fotoobraz- niesamowita pamiątka, która ożywi każde pomieszczenie w mieszkaniu. Na naszej ścianie w pokoju wisi już jeden fotoobraz, na którym jest mała Pola. Tym razem zamówiłam obraz z Naszym zdjęciem dla moich rodziców. Chciałam, aby tak wspaniały, duży obraz został powieszony w moim rodzinnym domu. Prezent od serca. Stworzenia takiego obrazu nie zajęło mi parę minut, a cały afekt będziecie mogli zobaczyć już niedługo :)


  Z mojej listy spersonalizowanych prezentów, którymi chciałam się z Wami podzielić ,to już wszystko na co się skusiłam, jednak na stronie producenta możecie wybrać co tylko Wam się podoba. Jest możliwość stworzyć własny obraz na drewnie, poduszkę ze zdjęciem, koszulki w różnych rozmiarach, plakaty, etiu na telefon, pluszaki, a nawet drewniane puzzle dla najmłodszych :) 


Wybór jest ogromny i na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. 
Pracy przy tym niewiele, czasu również, a jaka radość i satysfakcja, że prezent zrobiło się samodzielnie i przede wszystkim bez dużych kosztów :). Wystarczy jednie ładnie wszystko zapakować i gotowe!
Cała oferta dostępna jest na stronie: www.empikfoto.pl

 A co Ty sądzisz o takich prezentach? A może macie jakieś inne fajne pomysły? 

Daria.

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.