Naturalnie od Fisher Price

poniedziałek, grudnia 22, 2014 Fisher Price to marka, która większej liczbie osób kojarzyła się wyłącznie z plastikiem, barwną kolorystyką i upierdliwym dźwiękiem. Osoby, które od zawsze wzdychały do drewnianych zabawek, nie miały czego tam szukać.
Od kilku tygodni Fisher Price umożliwia wybranie niepowtarzalnej drewnianej zabawki, która posłuży kilka lat oraz zapewni dziecku kreatywną i wartościową zabawę. 


 Przyznam szczerze, że nie jestem jakąś wielką przeciwniczką plastikowych, grających zabawek jednak samo drewno ma to coś, do czego wzdycham od samego patrzenia. Dla mnie jednak, najważniejszą zasadą przy kupowaniu zabawek, jest uśmiech mojego dziecka. Chyba z reguły każdy maluch na widok nowej zabawki, puzzli, maskotki jest szczęśliwe :)

 Spośród bogatej listy nowych zabawek, które zostały wprowadzone na rynek, moją uwagę przykuły drewniane zestawy do układania, które zapewnią mojej Poli wspaniałą zabawę oraz rozbudzą kreatywność.
Po mimo tego, że Pola nie "rozszyfrowała" jeszcze układania puzzli, z klockami i dominem idzie jej coraz to lepiej! Ostatnio jest na etapie ciągłego budowania z klocków wieżyczek, domków i wszystkiego co jest wysokie i za chwilę się przewróci. Zabawki tego typu, świetnie rozwijają funkcję wzrokowe, logiczne oraz pobudzają wyobraźnie. Zauważyłam także, że Pola wspaniale potrafi porozumieć się z drugim graczem, w tym przypadku ze mną bądź Poleczkowym tatą. 

 Od firmy otrzymałyśmy jeden zestaw zabawek, który przetestowałyśmy. Pola na widok nowego, kolorowego pudełeczka chichotała jak szalona. Nic dziwnego, gdyż w środku znajdował się kolorowy zestaw: My first Dominoes, który składa się z 28 elementów z postaciami śmiesznych zwierzaków.
Gdy jeszcze byłam mała pamiętam, swoje pierwsze domino, które jeszcze nie tak dawno użytkowała moja młodsza siostra. To wspaniała gra, która rozwija pamięć u dziecka, spostrzegawczość, a także w tym przypadku uczy rozpoznawać zwierzęta. Solidnie wykonana oraz kolorowe obrazki przyciągają maluszka do zabawy. W naszym przypadku układania nie było końca :)
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.  Drewniane zabawki to starzał w dziesiątkę dla dotychczasowych produktów, które oferuje Nam producent. Czegoś takiego właśnie brakowało. Dzięki nowym produktom, możemy spędzić sporo czasu na wspaniałej zabawie w gronie dzieci, a także dorosłych. Fisher Price w swojej nowej ofercie przygotował wiele ciekawych drewnianych zabawek, układanek z których nie jeden maluch będzie zadowolony!


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.