Kalendarz od serca

piątek, grudnia 12, 2014

  We wtorek otrzymałam paczkę w, której znajdował się prezent świąteczny dla 
moich rodziców. Uwielbiam robić prezenty, obdarowywać kogoś czymś wyjątkowym. Jak już wcześniej pisałam od małego starałam się, aby prezenty były w stu procentach wykonane przeze mnie. Mam wielką radość, że poświęcam temu czas i mogę sprawić, że na twarzy zagości uśmiech.
Co roku główkuję nad czymś nowym, niepowtarzalnym i często praktycznym.
Tym razem postanowiłam wykonać fotokolendarz, ze zdjęciami z Naszego ślubu oraz wesela.

Jestem pewna, że taka forma prezentu na pewno spodoba się moim rodzicom, gdyż każdy miesiąc w kalendarzu to takie odtworzenie ponownie tego wspaniałego dnia.  Stworzenie takiego upominku zajęło mi dosłownie klika minut. Pomysł na fotokalendarz miałam już dawno w głowie, także wystarczyło tylko chwilę przysiąść do komputera, zamówić i czekać na dostarczenie. 
Tworzenie odbywa się online bez instalowania zbędnego programu. Cały edytor to kopalnia szablonów, czcionek, tła a nawet cliapartów, dzięki którym można stworzyć naprawdę kolorowy kalendarz. 
Wystarczy tylko dodać zdjęcia, które chcemy umieścić w Naszym fotokalendarzu i gotowe!
Ja wybrałam wersję klasyczną, "klastyczna biel", która najbardziej wydawała mi się odpowiednia co do mojego pomysłu. Mam nadzieję, że takim prezentem pod choinką sprawię rodzicom wiele radości oraz pięknych wspomnień, które będą im towarzyszyć przez cały 2015 rok. 


  Fotokalendarze możecie zamówić na stronie empikfoto.pl, w bardzo atrakcyjnych cenach oraz darmową dostawą do każdego salonu Empik.

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.