Uwolnij kolory - KONKURS!

czwartek, października 16, 2014

 Kilka dni temu do Naszego domu, dotarła wyczekiwana fotoksiążka ze zdjęciami Poli, która zagościła na półeczce w pokoju Poli. Będzie ona pamiątką dla Naszej całej rodziny. Na bieżąco wywołuję zdjęcia zarówno Poli, jednak mam wielką słabość do fotoksiążek
Trochę ich już nagromadziłam ;) 
Uwielbiam przeglądać kolorowe, sztywne karki papieru, na których widnieje uśmiech mojego dziecka, najpiękniejsze chwile oraz najistotniejsze wydarzenia z Naszego życia. Fotoksiążka online może być wspaniała pamiątką, którą po brzegi możemy wypełnić zdjęciami. Unikatowa i niepowtarzalna pamiątka w dniu ślubu, urodzin, rocznicy, a nawet spotkania przy dobrej kawie i lodach :)

 Tym razem zdecydowałam się na mix zdjęć, na których widnieje uśmiech Poli. Nie są one poukładane w chronologiczny sposób, gdyż taka forma fotoksiążki została przeze mnie już dawno wykonana i zakupiona.
Początkowo chciałam stworzyć dla Niej książkę z jej pierwszej imprezy urodzinowej, jednak po przejrzeniu dokładnie wszystkich zdjęć i ich rozdzielczości zrezygnowałam.  
Nie żałuję! 

Projektowanie fotoksiążek sprawia mi zawsze dużo frajdy. Odkrywam kolejne opcje, które są dostępne przy jej tworzeniu. Zawsze napotykam się na coś nowego, coś co przyciąga moją uwagę oraz idealnie wbija się w mój gust. Same projektowanie wcale nie jest trudne, u mnie problem zawsze leży w wybraniu z tysiąca fotek, tych, które będą miały honorowe miejsce w fotoksiążce. 
W tworzeniu takich pamiątek idealnie spisują się szablony fotoksiążek, w których dostępne jest szereg ramek, klipartów. Szablony podzielone są na kilka różnych tematyk, dzięki którym na pewno każdy sobie coś ciekawego wybierze.
W tej książce postawiłam na pastele, delikatne ozdoby w kształcie kwiatków i minimalne ślady tekstu. Takie było moje założenie, z którego jestem bardzo zadowolona :)

przykładowe szablony:
 Pola zadowolona, że po raz kolejny może przeglądać swoje zdjęcia w kolorowej oprawie i każdemu z pluszaków przedstawiać jak prezentowała się, np. podczas pierwszej kąpieli w basenie ;)

Już teraz w głowie siedzi mi wiele pomysłów, na tego typu fotoksiążki, jednak potrzebuję trochę czasu, żeby sobie wszystko przygotować do jej stworzenia. Jak Wam się podoba Poli fotoksiążka?
Może macie jakieś ciekawe pomysły na stworzenie kolejnej? ;)

Daria.


Fotoksiążka - Uwolnijkolory.pl
Spineczki- Kubazu.pl

KONKURS!

 Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia są bony na stworzenie fotoksiążki. :)

 Co trzeba zrobić, żeby zostać posiadaczem takiej pamiątki?
1. Wejdź na stronę: uwolnijkolory.pl, wybierz spośród wszystkich szablonów jeden, który wpadł Ci w oko :)
2. W komentarzu pod tym postem konkursowym, napisz jaki szablon wybrałeś i podziel się swoim pomysłem na stworzenie własnej fotoksiążki. [ max. 6 zdań :) ]
3. Pozostaw po sobie ślad w komentarzu: link z którego został udostępniony baner konkursowy.
4. Udostępnij publicznie grafikę konkursową na swoim FB, bądź w widocznym miejscu na blogu. [ grafika do pobrania--> KLIK]

** Miło nam będzie, gdy polubicie Nasze profile na Facebook'u.  Spośród wszystkich zgłoszeń, które spełnią powyższe punkty, wybierzemy 2 osoby, które będą miały możliwość stworzenia własnej pamiątki w postaci fotoksiążki.
Na Wasze zgłoszenia czekamy od dziś do 26.10.2014. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni od zakończenia zabawy, pod tym postem. 
Pamiętajcie, aby spełnić wszystkie punkty i przede wszystkim dobrze się bawić! ;)

POWODZENIA! CZEKAM NA WASZE POMYSŁY! :)


WYNIKI! (27.10.2014)
Gratuluję Paniom, które otrzymają od Nas bon na stworzenie własnej fotoksiążki na stronie:uwolnijkolory.pl
Pani: Sylwia B. oraz Pani Anna Pacek, proszone są do końca tego tygodnia odezwać się do mnie na profilu FB bądź proszę pisać na maila: daria071112@wp.pl

GRATULACJĘ! ;)Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.