Jak w 10 minut poprawić objętość swoich włosów?

wtorek, października 28, 2014

 Moje włosy odkąd tylko pamiętam przechodziły ogromne dziwactwa. Nie piszę tu, o zmianie koloru, czy też szalonym cięciu, lecz o tym, że raz królowały delikatne fale, później kręciołki niczym owca, a do niedawna moje włosy były jak drut, które leniwie odpoczywały na moich ramionach.
Nie było w nich objętości, o której zawsze marzyłam i wzdychałam do zdjęć w katalogach fryzjerskich, gdzie modelka miała włosy uniesione od nasady. Bez zbędnego puchu, fal.
 Nie macie pojęcia, ile dużych i grubych szczotek połamałam, aby uzyskać efekt objętości na włosach. Ile specyfików w formie szamponu, mgiełek używałam, zawsze kończyło się efektem, który mnie nie satysfakcjonował. Przy używaniu w jednym czasie suszarki i szczotki pozostały mi tylko złe wspomnienia i obolałe nadgarstki.

 Niedawno trafiła do mnie suszarko- lokówka oraz wałki Remington Big Style, która jest ratunkiem dla moich włosów. Zestaw, który spełnia moje oczekiwania. Moje włosy wyglądają tak, jak zawsze chciałam. Lekko a zarazem z objętością włosów od nasady. 
Zestaw zapakowany w elegancką kosmetyczkę zawiera nakładkę do suszenia włosów, szczotkę a także, aż 15 wałków, wyposażonych w końcówkę ze specjalnym szpikulcami. Wałki rzepowe, które po nawinięciu na pasmo włosów dobrze się trzymają, składają się, z 3 wielkości, przez małe, średnie i duże. Można stosować na mokre jak i wilgotne włosy. 
Przypomniała mi się sytuacja i moja pierwsza Komunia Święta, na której moja burza loków przysłaniała całe grupowe zdjęcie ;), pamiętam jak dziś ten dyskomfort spania całej nocy w wałkach, aby fryzura była idealna.
Teraz dzięki, Remington Big Style mogę spokojnie zapomnieć o nieprzespanych nocach w, tzw. kasku ;). Do wałków dołączona jest nakładka ze szpikulcem, którą mocuję się na zasadzie zatrzasku. Szybko, bezproblemowo i co najważniejsze bezboleśnie!
Dużym plusem urządzenie jest także, dołączony szpikulec, którym swobodnie możemy oddzielić każde pasmo włosów, bez użycia grzebienia.

 Urządzenia używam osobiście, jednak zaprosiłam swojego męża, żeby odrobinę mi pomógł. Musicie wybaczyć jakoś zdjęć oraz brak profesjonalizmu, mój mąż na pewno fotografem nigdy nie zostanie ;)
Macie chwile, aby zobaczyć co z tego wyszło?  Zapraszam! :) Nigdy za specjalnie nie lubowałam się w koczkach, loczkach i bujnych fryzurach. Poddawałam się często strzyżeniom, jednak od zawsze pamiętam chciałam aby moje włosy miały objętość, wyglądały naturalnie bez zbędnego przebywania w łazience z grzebieniem i suszarką. 
Dlatego też włosy lekko podniesione u nasady, które nadają objętość fryzurze to taka moja bezpieczna i pasująca do mnie fryzura :)

Remington Big Style to taki mój stylista, który od pierwszego użycia sprawdza się rewelacyjnie!
10-15 minut i uzyskuję efekt, który tak naprawdę nigdy nie mogłam osiągnąć przy użycia grubej szczotki i suszarki ze względu nawet na dyskomfort. 
Cena sprzętu również wydaję się odpowiednia, w sklepach internetowych lokówko-suszarkę można mieć za 150 złotych.

Pamiętacie, że powoli zbliżają się Mikołajki, gwiazdka? ;) Warto ten post pokazać "przez przypadek" partnerowi ;)
Gwarantuję, że jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na objętość swoich włosów w dość szybki i niedrogi sposób to właśnie Remington Big Style ułatwi Ci uzyskać zamierzony efekt! :)
Jeszcze nie raz, napiszę Wam i z czystym sumieniem polecę ten sprzęt. 
Także od dziś, grube szczotki i ciężkie suszarki przechodzą na emeryturę ;)

Daria.

Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.