Sucha skóra, podrażniona, z problemami? To już nie problem!

środa, czerwca 04, 2014

 Z problemami skórnymi zmaga się coraz to większa liczba osób, dorośli jak i dzieci narażeni są na różnego rodzaju czynniki, które powodują podrażnienia skóry, alergię.
Na rynku pojawia się coraz więcej specyfików, tych dobrych a także tych, które kwalifikują się od razu do kosza.  
Alergia, problemy ze skórą to nieustająca walka.
Aby znaleźć odpowiedni , a przede wszystkim skuteczny kosmetyk trzeba się trochę naszukać a także wykosztować. I chodź, teza, że wszystko co droższe jest lepsze, powoli odchodzi na bok to jednak, coraz to bardziej przekonujemy się do produktu tańszego, sprawdzonego ale również skutecznego i często polskiego.

 Jakiś czas temu, na twarzy Poli zaobserwowałam malutkie krosteczki w okolicy policzków. Były dość malutkie, podskórne i leciutko czerwone. Na pierwszy rzut oka, stwierdziłam- alergia! Siedziałam, główkowałam  co mogła uczulić Polę,  jaki produkt, jaki skład.
Krostki jednak  znajdowały się jedynie w okolicach policzków,  na wysokości ucha.
Brzuszek, plecy, nóżki- żadnego śladu.
Przemywałam zwykłą, przegotowaną wodą i smarowałam codziennie kremem do wrażliwej i suchej skóry przeznaczonym dla maluchów od pierwszego dnia życia. 
Nie skutkowało! 
Po mimo, że krostki się nie mnożyły wciąż widniały na policzkach małej Poli… nie było dnia, abym się im nie przyglądała. 
Zwyczajnie mi przeszkadzały!
Na wizycie u Pani doktor, usłyszeliśmy, że nie ma się czym przejmować, gdyż krostki są spowodowane promieniami słonecznymi. Nie są widoczne, nie swędzą, po prostu są! Diagnoza, do poprawnych nie należała, a niepokój i obawa pozostała.

Z każdym dniem, krostki na MOJE oko były coraz to bardziej widoczne, coraz to bardziej skupiałam na nich swój wzroku i szukałam odpowiedzi.
Pewnego dnia otrzymałam produkt, który był strzałem w dziesiątkę i pomógł zwalczyć nam dziwną „wysypkę”.

NINIO BIOlife- to krochmal dla dzieci. Produkt ten przeznaczony jest dla niemowląt, dzieci z problemami skórnymi, a także wspaniale sprawdza się u osób z suchą, podrażnioną skóra.  Polecany przy pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej. Skuteczny przy podrażnieniach (odparzenia, potówki, wypryski spowodowane alergią.)
Preparat jest całkowicie bezpieczny i 100% naturalny, przebadany, a także oparty na skrobi roślinnej, która ma bardzo wiele właściwości leczniczych.
Spróbowałam! 
Zawartość jednej saszetki NINIO BIOlife rozpuściłam w ciepłej wodzie, bez zbędnego gotowania, przygotowywania krochmalu. Bez grudek, gotowania i cudowania :)
Skóra Poli nie wymagała całkowitej kąpieli w specyfiku, krosteczki przemyłam jedynie wacikiem nasączonym w rozpuszczonym krochmalu.
Wysuszyłam i czekałam na efekty...

Efekt, na który tak długo czekałam pojawiły się już na 2 dzień stosowania produktu. Krostek było mniej, miały inny, bledszy odcień.
Po upływie tygodnia, po krostach ni słychu ni widu ;)
Nie ma ani jednej krosteczki. Skóra jest gładziutka, promienna. Nie spędzam już czasu, na przyglądaniu się Poleczkowych policzków ;) , no chyba, że pod innym względem!

 Bardzo dużym plusem i świetnym rozwiązaniem jest, pakowanie produktu w oddzielne, pojedyncze saszetki.  Idealne rozwiązanie podczas podróży, gdy maluch dozna odparzeń, potówek. Produkt jest bezzapachowy, podczas kąpieli nie tworzą się żadne grudki. NINIO BIOlfe jest całkowicie bezpiecznym produktem, niesamowicie wydajnym i doskonale przygotowanym na każdą kieszeń! J
NINIO BIOlife- krochmal dla dzieci, to kolejny specyfik, który pojawił się na stałe w naszym domu.


Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.