Higiena z Olivocap

wtorek, grudnia 03, 2013

  Niedawno do naszego domu zawitało najmłodsze dziecko firmy Olivocap- linia produktów "BabyCap" !


"BabyCap" Higiena uszka+myjka
"BabyCap" Ciemieniucha

Kilka słów od producenta:


  • "Higiena uszka+myjka" - spray do rozpuszczania i usuwania woskowiny usznej,który dodatkowo nawilża kanał słuchowy, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się woskowiny. W zestawie znajduję się bawełniana myjka, zakładana na palec, idealna do skutecznego oczyszczania małżowiny usznej oraz kanału słuchowego zewnętrznego z nadmiaru woskowiny, wszelkich zanieczyszczeń. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

  •  "Spray na ciemieniuchę" - spray działający bezpośrednio na ciemieniuchę. Wygodna aplikacja. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze i nie zatyka porów. Całkowicie bezpieczny: bez barwników, konserwantów, parabenów.


Nasza opinia :)

  • "BabyCap" spray do uszka + myjka, zdał egzamin na całego! Produkt jest naszym wyborem medycznym z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. 
Bardzo skutecznie i szybko poradził sobie z woskowiną bez użycia patyczka higienicznego.
Wielkim pozytywnym zaskoczeniem była dla mnie dołączona do spray'a myjka, którą zakładamy na palec, bez ograniczenia i przede wszystkim płaczu Poleczki uszko było natychmiast czyściutkie.
Miałam wiele obaw, jednak po pierwszym użyciu moje wątpliwości zostały rozwiane!
Nie przypuszczałabym, że uszka maluszków można tak skutecznie i bezstresowo oczyścić.  • "Babycap" spray na ciemieniuchę to następny kosmetyk, który zawitał w naszej szafce i na pewno szybko się go nie pozbędziemy :), po mimo tego, że jak na razie odpoczywa sobie spokojnie i czeka w gotowości na pomoc Poleczkowej główki :), zaufaliśmy w 100% kosmetykom firmy Olivocap i każdemu polecamy! 

  W swojej ofercie firma, oferuję Nam także pomoc przy nawilżeniu gardła. 
Zajrzyjcie na ich stronę Olivocap i sami się przekonajcie :)
Przeczytaj również

0 komentarze

Facebook

Prawa autorskie

Nie wyrażam zgody na kopiowanie zdjęć i tekstu, przetwarzanie (w całości lub części) bez mojej zgody. W przypadku nieuszanowania praw autorskich na podstawie art.78, art.81 Ustawy o Prawie Autorskim oraz prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994r. sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.